Color Sample 200 – tester kolorów

SPRAWDŹ KOLOR ZANIM POMALUJESZ CAŁE WNĘTRZE.

Wybór idealnego koloru nie jest prosty, szczególnie w przypadku farb marki Benjamin Moore kiedy możesz wybierać spośród ponad 3500 odcieni…

Aby ułatwić to zadanie, możesz przetestować dowolny kolor bezpośrednio na ścianie za pomocą testerów „COLOR SAMPLE 200”.

Ich pojemność 0,24 l pozwala na pomalowanie powierzchni ok. 2,5 – 3 metrów kwadratowych, a to w zupełności wystarczy, aby nawet na kilku ścianach zaobserwować jak dany odcień zachowuje się w konkretnych warunkach, zależnie od oświetlenia, czy pory dnia.

Pamiętaj jednak o jednej zasadzie – docelowy kolor może nieco różnić się w zależności od wyboru finalnej farby do wykończenia ścian (np. pełny mat, mat, półmat, półpołysk).

Opis: wodorozcieńczalna, wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa, pełniąca rolę testera kolorów przed finalnym malowaniem ściany, sufitu lub całego wnętrza.

Produkt daje możliwość przetestowania wybranego odcienia na niewielkim fragmencie podłoża, co ogranicza koszty i eliminuje możliwość pomyłki w przypadku wyboru koloru niezgodnego z oczekiwaniami.

Tester koloru pozwala na wstępną weryfikację odcienia farby na ścianie w warunkach specyficznego oświetlenia panującego we wnętrzu.

Uwaga: ze względu na różnice w rodzaju, jakości oraz stopniu połysku farby, służącej do finalnego wykończenia całej powierzchni, a analogicznymi parametrami testerów COLOR SAMPLE 200, kolor próbki na ścianie może odbiegać od odcieni przedstawionych na wzorniku. Różnica może być szczególnie widoczna w przypadku zastosowania farb matowych (w porównaniu z półmatowym wykończeniem Color Sample 200).

Zastosowanie

Zastosowanie: gruntowane lub malowane powierzchnie ścian lub sufitów.
Produkt nie jest przeznaczony do wykonywania miejscowych poprawek

Kolorystyka i parametry

• Kolorystyka: pełna gama kolorów marki Benjmin Moore w innowacyjnym, ekologicznym systemie barwienia GENNEX® PLATFORM. Pełna gama kolorów marki Benjmin Moore w innowacyjnym, ekologicznym systemie barwienia.
 Wydajność: ok. 2,5 – 3 m2/opak. przy jednokrotnym malowaniu.
 Opakowanie: 0,24 l 
 Stopień połysku: półmat

Skontaktuj się z nami:
  • Doradzimy
  • Dostarczymy
  • Pomalujemy

nr telefonu:
(+48) 500 877 111

adres e-mail:
blaszczyk.design@gmail.com

nr telefonu:
(+48) 600 330 288

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania
i bliższego poznania kompleksowej oferty
z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.

Błaszczyk Design Izabela Błaszczyk

(+48) 600 330 288
blaszczyk.design@gmail.com
PŁOCK, POLSKA