Izabela Błaszczyk

Błaszczyk Design powstało z potrzeby tworzenia. Z tyłu głowy zawsze było marzenie o projektowaniu oraz doborze materiałów, mebli, oświetlenia dla Klientów, czyli to, co robiłam na co dzień dla rodziny, przyjaciół i znajomych.

Zawsze towarzyszyło mi pytanie „Iza jak myślisz…?”.

Zdałam sobie sprawę, że moje zdanie, umiejętności, wiedza oraz najważniejsze dobry gust podoba się innym. Postanowiłam przejść od marzeń do realizacji swoich celów. „Rób to, co kochasz, a już nigdy nie będziesz miał problemów, z tym że jest poniedziałek”. Ja kocham, to co robię i nie mogę doczekać się poniedziałku.

Podczas pracy mam stały kontakt z Klientem. Projektując, sugeruję rozwiązania, będące kompromisem pomiędzy moją wizją a oczekiwaniami Klienta. Stawiam na funkcjonalność, ale też na detale, wplatam w projekt coś niepowtarzalnego, co przykuje uwagę. Pomagam Klientom w doborze materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia dbając o to, aby otrzymali korzystne rabaty.

Współpracuję z kilkoma zaufanymi firmami remontowo-wykończeniowymi oraz niezależnymi pracowniami stolarskimi, którzy jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Jestem również w stałym kontakcie ze sklepami oraz showroomami z wyposażeniem wnętrz w całej Polsce.